Shitet JBL flip 4 Speaker

Shitet nga: kristian Dje 06:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 LEK   125 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: JBL
JBL Flip 4 Speaker Original I blere ne USA
Full waterproof deri ne 12 ore full sound bateri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim