Set Amplifikator, 2 Bokse per Beach Bar ose DJ

Shitet nga: Kliti 21 Gush 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: JBL
Shitet Set Mixer, Amplifikator, Bokse, Stativa dhe Kabllot
Mixer Berhringer VMX200
Amlifikatori InterM M700
Bokset JBL Professional MPro MP215
Stativat TPM Stand (ITA)

Jane perdorur me kujdes dhe jane ne gjendje pune. Nuk kane nevoje per reklame. Kush i njeh ja u di vleren. Sound perfekt. Ja nxjerr leket per dy fundjava. Shiten te gjitha bashke, jo vec e vec.
Shiten me prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim