SHITET VUFER DHE AMPLIFIKATOR

Shitet nga: BERTI 19 Sht 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: General
SHITET VUFER DHE AMPLIFIKATOR PER MAKINE SUPER MUZIK JANE NE GJENDJE TE MIRE PUNE MUND TI SHIHNI NGA AFER
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim