3 autopolante guri per ambjente te jashtme

Shitet nga: Besim Sokolaj 19 Sht 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: General
Kam per te shitur 3 Autopolant guri kunder ujit dhe lageshtires, jane shume pak te perdorur shume te thjeshte per tu montuar. Cmimi eshte 3000 mije leke te reja te 3. Ju mirepresim. Faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim