Nderohet

Shitet nga: Ladi 11 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Audison
Kasetofoni eshte pothuajse i ri . Shitetose nderohet me kasetofon tjeter sepse nuk me shkon tek makina ime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim