Amplifikator SPECTRON 100 mij lek okazion!!!!

Shitet nga: Amp 17 Sht 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Audison
Shitet Spectron 4100 ne gjendje shum te mire pune , me 8 dalje
Eshte blere 800 € ne Itali , shitet per arsye mos perdorimi . urgjent 100 mij lek
0699790313
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim