Set dvd me karikues bateri te jashtme , pulte

Shitet nga: Devi 09 Sht 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Jane ne gjendje sh te mire funksionale bashke me to jepen dhurate dhe 50 filma dvd
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim