MP3 Me Bluetooth dhe Karikues Makine Baseus Fast

Shitet nga: Aksesore.al 16 Sht 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 199 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
MP3 Me Bluetooth dhe Karikues Makine Baseus Fast Charger
Pershkrim : Karikon 2 celuare ne te njejten kohe. Eshte fast charger dhe mundeson degjimin e muzikes gjate kohes qe celulari juaj eshte duke u karikuar.Me ane te tij mund te shikoni dhe gjendjen e baterise se makines suaj.Karikuesi ben te mundur qe me ane te nje butoni ju te pergjigjeni ne celularin tuaj dhe te komunikoni me laudspeaker pa patur nevoje per te mbajtur celularin ne dore.


Specifikimet e artikullit
Gjendja e produktit :
Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe i padëmtuar në paketimin e tij origjinal.
Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h
Pagesa ||||CASH
Kthimi |Pa pagese brenda 48 oreve
Siguria | Blerje e sigurt.
Tipi i produktit : Bluetooth

☎️Bli tani ne whatsapp: 0674032999 / 042253169
🖥️Web : www.aksesore.al

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim