KASETOFON JVC

Shitet nga: albi 17 Qer 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shitet kasetofon JVC.I ardhur nga italia shume pak i perdorur dhe ne gjendje te mire.Shitet per arsye mosperdorimi.Me usb&aux.
cmimi:i diskutueshem
tel:0692790964
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim