OKAZION-Shiten lojra ps4

Shitet nga: Fjoriii 11 Gush 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shitet nba2k19 dhe wwe2k19 te dyja 4000 leke. Lojrat jane ne gjendje perfekte. Te interesuarit te shkruajne whatsapp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim