LAPTOP TOSHIBA SUPER GJENDJE

Shitet nga: EDI_PHONES 17 Gush 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 010 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Toshiba
Modeli: Satellite
TOSHIBA SATELLITE CPU CORE2 DUO RAM 3GB HDD 500GB GRAFIKA 1.2 GB,BATERIA I MBAN 2-3ORE

Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqiperin 12-48 ore brenda TIRANES 2-3ore .Pagesa behet kur e merr produktin ne dore.

Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele te tjera Dyqani ndodhet rruga MINE PEZA perball hotel TAFAJ ose kur vjen nga qendra 200 metra pa shkuar tek rajoni nr 3
Per oferta ne vazhdim na ndiqni ne Istragram & facebook @edi_phones

+355685606609
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim