SUPER OFERTE,SUPER LAPTOP FUJITSU E782 i5-3320M

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AMERICAN COMPUTERS 17 Gush 09:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 3 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: ProBook
LAPTOP HP NE SUPER OFERTE!!
FUJITSU E782
CPU:i5-3320M
RAM:4 GB DDR3
SSD:128 GB
BATERI DHE SSD TE RE
SCREEN:15.6'' inch HD ANTIGLARE
GARANCIA 6 MUAJ
CEL-0682082012
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim