Server profesional NEC Flex Power MFSYS25

Shitet nga: e.b 16 Gush 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 800 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR   1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Server profesional i perdorur.

Ka 2 blade me nga nje procesor Xeon 2.4
Blade 1 ka 8 gb ram, blade 2 ka 4 gb ram
Ka 6 hdd sas 160 gb
Ka dhe 2 hdd wd sata nga 1 tb
Ka 2 blloqe ushqimi me max 4

I përshtatshëm per call center, programe financiare, menaxhimi etj


Telefon 0694075269

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim