Okazion! PC IBM SYSTEM X3100 M4, CPU E3-1220 3.1 G

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AMERICAN COMPUTERS 17 Gush 09:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 1 260 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

79 EUR   150 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: ThinkCentre
PC IBM SYSTEM X3100 M4
CPU XEON E3-1223 3.1 GHZ
RAM 2 GB
HDD 500 GB SATA
VGA 1.7 GB
JEPEN DHE ME KESTE
CEL-0682082012
ADRESA-RR SULEJMAN DELVINA PERBALL ME HOTEL DIPLLOMAT 1 VASIL SHANTO TIRANE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim