GAMING PC

Shitet nga: Arion Dje 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: ThinkCentre
Shes Gaming Pc me gjithe monitor me keto parametra..
Intel i5 2400 3.1ghz 3.4ghz
8GB Ram DDR3 1600MHZ 2x4
Ssd 128 gb + 500GB Hdd
Psu Corsair Cm 450w 80+ Bronze
Case Lenovo thinkcentre M81
Monitor Fujitsu B22W -6 LED
AMD RADEON RX 580 8GB GDDR5
Pc eshte ne gjendje shume te mir pune!! Per me shume info kontaktoni ne whatsapp ose viber!! Ne cmim perfshihet dhe tastiera Mekanike+ Mouse Gaming Redragon!!!
Cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim