LENOVO THINKPAD T440 (SI I RI) i5G4\8\120SSD\2GB

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES Sot 15:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 3 260 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: Thinkpad
LENOVO THINKPAD T440 SASI E LIMITUAR!

👉Për të gjithë klientët e kartës PRIMA te BKT jepet mundësia e pagesës deri në 3 këste pa interes! 💳Mundësi pagese me këste, vetëm me kartë ID. Miratim për 30 min! 😉 👉 UNION BANK 6 MUAJ STATEMENT - VERTETIM PAGE VETEM ME 8%

-CPU i5 4300M 2.6 GHZ TURBO 3.3 GHZ
-RAM 8 GB DDR3
-HDD 120 GB SSD E RE
-GPU HD4600 2GB
-WEBCAMERA- USB 3.0 - MINI DISPLAY
-Ekrani 14.1 HD LED -
-BATERIA 3-4 ORE

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

😉Tek Ne Gjithçka Gje 😉

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.

“R&R” Computer Service . Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723 Mail:info@crs.al
Web:crs.al
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim