Uniforma, veshje pune te personalizuara

Shitet nga: Perfect choice Sot 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Ofrojme: veshje pune sipas kerkeses.(security, shkolle, ndertimi, lokale, servis etj)Me logo te personalizuar qendisje, stampim, serigrafi etj. Cmime konkuruese cilesi e garantuar. Per me shume info na kontaktoni ne nr e cel: 0675390212
E-mail: contact@guna.al
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim