Stock abbigliamento Veshembathje

Shitet nga: Giancarlo 17 Sht 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Kemi veshembatje nje pjes te madhe qe ndodhet ne itali 38.000 mij cop rrobe per femij dhe te rritur
per info per qmimin dhe foto mund te me kontaktoni ne qdo ore: 00393473483988

Abbiamo disponibile uno stock di abbigliamento composto da circa 38.000 capi.
Per info sul prezzo e foto contattatemi: 00393473483988
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim