Rroba te perdorura okazion

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Oasis 09 Sht 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Rroba te perdorura cmimi okazion
300 leke/kg.
Firmato verore 450 leke/kg.
Firmato dimer 700 leke/kg
Crema verore 700 leke/kg.
Crema dimer 900 leke/kg.
Cdo 100/kg falas 5 kg.
Tirana 0699760683
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim