Okazion x 1 ton

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Oasis 11 Sht 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Rroba te perdorura 1000 kg + 150 kg falas
15% verore
85% dimer
Cmimi 2000€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim