butik LD

Shitet nga: c class 15 Gush 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 111 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
OKAZION!!
shiten komplet mobiljet kan vetem 3 muaj qe perdoren dhe jane blere te reja.
shitet dhe malli komplet,cdo model ka masat e veta perkatese..
ndodhemi prane bllokut “Gintash” Laprakë
cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim