Kriko Birre

Shitet nga: endri Dje 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
kollone birre me porosi sh cilesore dhe sh te bukura ngjyra sipas deshires.
kollonat behen vetem me porosi porosia zgjat 7- 10 dite.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim