Karrige tavolina per bare

Shitet nga: Mario hakrama 09 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten karrige dhe tavolina per ambjente te jashtme per bare nje muaj te perdorura.Cmim i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim