Sherbime IT

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: S-ALB Dje 08:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Tiranë
Shërbimet : Të tjera
Nese ju keni nevoje per sherbime IT si:
- Rrjeta Komjuterike
- Sisteme Aksesi
- Servera
- CCTV Systems
- Data Solution
- Fire & Alarm Systems ecc
Gjithcka qe i perket IT mos hezitoni te na kontaktoni

Kompania jone operon me Disa kompani me me emer ne tregun vendas dhe te huaj duke ofruar Support dhe zgjidhje per gjithcka i perket IT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim