Pjata te perdorura

Shitet nga: BMW Sot 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Pjata te ndryshme per restorant - 1mije e madhja 7qind e mesmja dhe e vogla 5 qind lek.——- 100 lek -70 lek —50 lek e vogla -- tel ose viber 0695673065
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim