Mulli kafe fiorenzato super okazion

Shitet nga: Turi Sot 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten mulli kafe fiorenxato per lokale. bare kafe.restorante etj. 150 mije leke.gjendje perfekte pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim