Banak frigoriferik

Shitet nga: Lenc 11 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet banak frigoriferik me 2 gropa lavamani.me 6 porta 2 katshe. Në gjendje shum te mir. Shitet për arsye të mbylljes së biznesi.cmimi i diskutueshëm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim