Pompe WURTH per fuci vaji 200 Litra

Shitet nga: Dritan Sot 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Pompe dore origjinale e prodhuar nga WURTH posacerisht per te marre vaj nga fucite deri ne 200 Litra.
Tubi zgjatet sipas permasave te fucise.
Pompa eshte e re e paperdorur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim