Gjenerator 3 fazor 20 kva

Shitet nga: Dritan Muka 16 Gush 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Gjenerator Perkins 3 Fazor me 3 pistona stacioner, ftohje me uje, Pakete ndezje/fikje automatike, me 2000 ore pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim