SHITET BISNESI TABACCO SHOP

Shitet nga: tabacco 11 Sht 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET BISNESI TABACCO SHOP NE RRUGE KRYESORE, 1 KM NGA QENDRA, BIZNES I FORMUAR PREJ 8 VJETESH, XHIRO E KONTROLLUESHME ME SISTEM DHE SHUME E KONSIDERUESHME
SHITET PER ARSYE PERSONALE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim