SHITEN KARRIKET DHE TAVOLINAT

Shitet nga: SHITET Dje 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

18 000 LEK   20 000 LEK

Komuna: Tiranë
SHITEN 6 KOMPLETE TAVOLINASH ME NGA 4 KARRIKE, ,
20,000 LEKE KOMPLETI,,
TE INTERESUARIT TE TELEFONOJNE NE NR E KONTAKTIT 0695366860,,
JU FALEMINDERIT,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim