Shes paisje picerie

Shitet nga: Rozi 12 Sht 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet banak picerie i perdorur ne gjendje shum te mire pune, 2m i gjat dhe 77cm i gjere dhe me 7 mbajtese tavash pice, me veshje led para dhe korniz ardhur nga italia, brumatrice me nje shpejtesi 25kg gjendje perfekte blere ne itali, kapo 100% alumini bler ne itali, 2.40 m pa tuba, furre picerie italiane Cuppone per 4 pica 30×30 , dhe ardhes brumi, shiten te gjitha bashk me cmim okazion ose vec e vec por cmime te ndryshme. Te gjitha bashk 350000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim