OKAZION! Shitet Biznesi Servis Celularësh “NOKIA”

Shitet nga: Erald Sot 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 000 LEK   2 500 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet biznesi “NOKIA SERVIS KOMUNA PARISIT” – 1’800'000 Lek

Nokia Servis, me nje pozicion strategjik buze rruges “Medar Shtylla” Komuna e Parisit, operon prej 7 vitesh ne tregun e shitjes se celulareve e aksesoreve dhe servisin e tyre. Biznesi ka nje mobilim te rregullt dhe modern, praktik per sherbimin e klienteles dhe ekspozimin e produkteve.
Shitet bashke me produktet (nuk ka nevoje per furnizim) dhe pajisjet e servisit. Servisi disponon cdo mjet te nevojshem per rregullimin e telefonave, nder ta 3 kompjuter dhe 2 mikroskop profesional.

Nokia Servis ka krijuar klientelen besnike dhe vazhdon te krijoje klientele fale vitrines eskpozuese ne rruge kryesore.

Te interesuarit te kontaktojne ne +355 69 20 55 447.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim