Okazion paisje supermarketi

Shitet nga: Shpk Sot 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

21 100 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten paisje dhe rafte supermarketi. Rafte 270m linar 12800€. Frigorifera nje mural 5m gjatsi me 2.30m nje kasa te paisur nje frigorifer freskues bulmeti dhe 2 frigorifera ngrires me gjatsi 2.80 me 120 dhe nje dhome frigoriferike 2me2 totali i frigoriferave 6150€. 2 kondicjoner kollon 64+64 1800€ te dyja .peshore elektronike e lidhur me kasen 350€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim