Kerkoj partner biznesi

Shitet nga: ... 19 Sht 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Kerkoj partner biznesi, kam pas linjen e prodhimit te nallaneve te drurit, kerkoj ti tregtoj, ose te prodhoj kepuce pasi kam magazinen prej 360m2 dhe disa makineri per prodhimin e kepucve, objekti ndodhet ne lezhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim