Kerkohet aksioner

Shitet nga: ese 14 Gush 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Tiranë
Ne kuader te zgjerimeve kompania kerkon te ndahet ne aksione dhe kerkohet aksioner.
komapania ka zhvillim ne fushen e sherbimeve elektrike dhe elekronike. Kompania eshte ne zgjerim brenda dhe jashte vendit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim