Bar kafe,Blv Bajram Curri,sip 230m2.Kembehet

Shitet nga: Lokal Sot 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Shitet bar kafe Blv Bajram Curri sip 230 m2,ku 80m2 sip brendeshme,80 m2 me tende pedane dhe xhama,70 m2 lulishte me cadra ,me certifikat pronsie,lokali eshte super i investuar,arredimi i bere ne 2019 per ta vizituar kontaktoni.Kembehet me apartamente,makine,skaf me vlere te konsiderushme ose me sende me vlere konsiderushme.Lokali Jepet me qera ne moment qe e blen dikush ,nqs nuk do ta mbaje vete,sepse e ka gati qeraxhiun,me kontrat qeraje per 5 vete,cdo fillim viti 20 mije euro paradhenie.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim