APARTAMENT PER SHITJE 2+1 RR. KAVAJES !

Shitet nga: Zyrafete Xhauri 14 Gush 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

94 500 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes (Rr. e Kavajes, GLOBE).
Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, nja ballkon dhe 2 tualete. Shitet i pamobiluar (pjeserisht). Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh te mireadministruar, ne katin e 6 teknik me nje S=116 m2. Per me shume innfo dhe detaje rreth prones na kontaktoni ne numrin e telefonit.
📍 Rr. Kavajes, GLOBE
📞 0672040485
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim