Ambjent biznesi,Myslym Shyri, Kembehet

Shitet nga: Ambjet biznesi Dje 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

149 900 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Shitet ambjent biznesi Myslym shyri kati pare buze rruge,69,5 m2,dhe 60 m2 verande,per cdo lloj aktiviteti,projekti bashk me arredim per lokal falas,ne kra me objektin jane lodrat qe i jepe shume vlere Lokalit,dhe pjesa tjeter me dalje me vete per zyre ose gazonjere,ose dyqan,ka dalje nga te dyja anet.me certifikate pronesie.kembehet me makine,skaf ose me sende te konsiderushme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim