ambien servis me qera

Shitet nga: nertil alb 20 Gush 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

320 EUR   400 EUR

Adresa: Paskuqan Tirane Rruga Demokracia
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Të tjera
Jepet ambient shume i pershtatshem per lavazh ose servis 40 m2 perpara oborri i shtruar me beton 50 m2 godine dhe 100 m2 mbrapa mund te vendosen deri ne 4 ura
& sherbime te tjera

me dokumenta gati për pune 1. kase dhe Leje mjedisore per lavazh & servis
Duhet 2 ose 3 muaj parapagim cmimi i pa disk.


ndaget dhe ambienti nq se ju intereson vetem per servis ose vetem lavazh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim