Shitet dyqan tek Komuna e Parisit 1530€ m2

Shitet nga: Kristi 20 Gush 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan ne Tirane Rr. Komuna e Parisit ( Medar Shtylla)
,brenda bllokut Alban Tirana. Ndodhet ne katin e pare dhe ka 3 shkalle. Siperfaqja qe shitet 44 m2 cmimi 1530 € m2 Ka ambjent gratis te shfrytezueshem 18m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim