Shitet dyqan ne zonen e Myslym Shyrit

Shitet nga: 3AAAGJ Dje 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan me siperfaqe 75 m2 ne zonen e Myslym Shyrit.Dyqani aktualisht nuk eshte ne pune.Ka siperfaqe 75 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.Dyqani ndodhet pak metra larg nga rruga kryesore e Myslym Shyrit.Dyqani eshte me hipoteke.Shitet 140000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim