Shitet dyqan 65 m2 me hipotek

Shitet nga: eduart 21 Gush 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rruga Peti prane kopshtit zoologjik
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Gjysma e dyqanit eshte e rrethuar me xhama duke i dhene shume drite dhe tejdukshmeri siperfaqes se dyqanit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim