Shitet Bar-kafe te Rruga Haxhi Daliu,

Shitet nga: 3AAAGJ Dje 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet bar-kafe me siperfaqe 65 m2 te rruga Haxhi Daliu,prane shkolles Hasan Vogli.Ambjenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati.Ambjenti eshte i rregulluar dhe i gatshem per pune.Ambjenti shitet per arsye familjare.Ambjenti shitet 120000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim