Shitet Bar-Kafe,PRANE ISH-EKSPOZITES SHQIPERIA SOT

Shitet nga: 3AAAGJ Dje 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Adresa: Blv.Gjergj Fishta,prane ish-ekspozites
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Bar-Kafe,prane ish-ekspozites Shqiperia Sot,ne zonen e Myslym Shyrit.Ambjenti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.Ambjenti eshte me hipoteke dhe eshte ne pune aktualisht si Bar-Kafe.Ambjenti shitet 220000 euro.Mund te behet edhe nderrim me apartament ne ndonje zone te pershtatshme te Tiranes,dhe pjesa tjeter cash.Ambjenti eshte kerkuar me qera dhe mund te jepet nga 800 deri ne 1000 euro ne muaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim