SHITET Ambjent Biznesi!

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Tani 05 Sht 22:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

200 000 EUR

Sipërfaqe: 234 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent biznesi te pallati me shigjeta me Siperfaqe 200m2 + 34m2 verande. Ambjenti ka dokumentacion te rregullt Hipoteke. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si lokal, zyra, call-center. Ambjenti eshte i investuar, pozicion gjeografik i favorshëm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim