Shitet Ambjent Biznesi te Myslym Shyri,Nikolla Len

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Sot 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Adresa: Myslym Shyri,Nikolla Lena
Sipërfaqe: 14 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Zona/Rruga : Nikolla Lena

Shitet Ambjent biznesi ne Myslym Shyri, ne rr. Nikolla Lena. me sip 14m, aktualsiht me qera, buze rruge.
Me hipoteke.
Cmimi 60.000 euro i diskutueshem.
Nxitoni te telefononi ne 069 48 22 22 8
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim