Shitet ambjent Biznesi,ne zonen e Freskut

Shitet nga: 3AAAGJ Dje 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Fresku,Tirane
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet ambjent biznesi me siperfaqe 260 m2 ne zonen e Freskut,prane Restorant Freskut.Ambjenti eshte me hipoteke dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.Ambjenti aktualisht eshte i dhene me qera per 7 vite me kontrate te rregullt me te drejt rinovimi.Vlera mujore e qerase aktualisht me kontrate eshte 1 milion e 800 mije leke te vjetra.Ambjenti shitet 1300 euro/m2.Ne cmim nuk diskutohet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim