Shitet Ambjent Biznesi,Aktualisht me Qera

Shitet nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Sot 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Adresa: Bllok,Rr Sami Frasheri
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Ambjent Biznesi Restorant ne bllok,aktualisht eshte me qera me sip 95 m² te brendshme dhe 25 m² verande,
Eshte i pershtatashem per cfaredolloj biznesi.
Cmimi eshte i diskutushem
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim