SHITET AMBIENT BIZNESI FUNKSIONAL

Shitet nga: DES DES Sot 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Adresa: BLV. BAJRAM CURRI, TIRANË
Sipërfaqe: 46 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambienti ndodhet buze rruges kryesore, ka me shume se 8 vjet qe operon ne treg me shum sukses. Eshte nje mundesi e mire investimi pasi ndodhet ne nje zone te populluar dhe me levizje te madhe. Per me shume informacione na kontaktoni ☎ 069 702 2840
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim